Rychlý a kvalitní servis, na který se můžete spolehnout

Oprava a servis

Porouchaný díl řídícího systému může na dlouhé hodiny vyřadit výrobní linky z provozu. To představuje riziko vysokých ztrát a neplnění zakázek v mnoha firmách. Hledání řešení přitom bývá složité a zdlouhavé, ovšem nikoli v případě společnosti DREAMland, která se specializuje na průmyslovou automatizaci.

DREAMland provádí opravy průmyslové automatizace, především komponent z oblasti řídících systémů PLC, zejména značky Siemens různých řad jako například Simatic S5 a S7, Sinumerik, Simodrive, Micromaster, Masterdrive, Sinamics, Simoreg a dalších. Zdejší servis je připraven na celou paletu produktů od řídících panelů až po měniče, pohony či servomotory.

Velkou výhodou pro zákazníky, kteří si k opravám dílů vyberou právě DREAMland, je vlastní v nedávné době podstatně rozšířené servisní středisko v Kosmonosech u Mladé Boleslavi o ploše 800 metrů čtverečních. Díly jsou servisovány přímo tam a nemusí být zdlouhavě zasílány například do servisních středisek v zahraničí.

To celý proces urychluje, zákazník, který potřebujeOpravy a servis detail neodkladnou a rychlou opravu, se může obrátit přímo na středisko v Kosmonosech, kde profesionální servis provede diagnostiku, zjištění problému a co nejrychlejší opravu.

Kvalita a rychlost jsou v DREAMlandu standardem. Běžná oprava zde nepřekračuje dva až tři týdny, v případě požadavku na expresní servis, lze ale potřebnou opravu zajistit i do druhého dne.

Tím ovšem služby servisu této společnosti zdaleka nekončí. Zákazník si také může objednat výjezd technika, který přímo na konkrétní lince diagnostikuje, jaký komponent je nefunkční, z linky jej odinstaluje a odveze do servisního střediska k opravě.

Vše přitom může proběhnout ještě mnohem rychleji. V případě, že je známo, jaký řídící systém zákazník používá a jsou k dispozici skladem konkrétní repasované či nové náhradní díly, je jimi výjezdní technik vybaven a může tak na místě ihned provést výměnu a tedy okamžité zprovoznění linky.

Profesionální oprava porouchaného dílu může být pro zákazníky v dnešní době spásou. Termíny dodávek nových komponent do automatizace se totiž zejména vlivem pandemie covid-19 prodloužily z běžných jednotek dnů na dlouhé týdny i měsíce. Oprava je tak výhodnou alternativou, která zabrání odstávce produkce, případně ji podstatně zkrátí, navíc je méně nákladná než nákup nového dílu.

V případě zájmu využití servisu Výkup kampaňDREAMland není nic jednoduššího, než si na webových stránkách www.dreamland-plc.cz vyhledat obchodního zástupce podle regionu sídla zákazníka. Toho lze kontaktovat po e-mailu či telefonicky nepřetržitě. Pomoci se zákazník dovolá non-stop 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Připraveni na okamžitou telefonickou konzultaci mimo pracovní dobu jsou i technici společnosti.

Konkrétní porouchaný díl může do servisu přivézt přímozákazník, nebo jej vyzvedne technik či obchodní zástupce DREAMlandu. U objemnějších dílů, kde by mohlo dojít k poškození při přepravě, nabízí společnost zajištění odvozu.

Následně je provedena diagnostika daného dílu, která určí, co je na něm nefunkční, zda a za jak dlouho se dá závada opravit, případně, zda chyba není v něčem jiném. V případě, že se jedná například o řídící panely, jsou technici připraveni zajistit zálohování software tak, aby při opravě nedošlo ke ztrátě či poškození dat.