PRACUJTE U NÁS

DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru řídicích systémů na bázi PLC. Naši nabídku soustavně rozšiřujeme o nové služby i zastupované značky celosvětového významu.

Abychom mohli poskytovat kvalitní služby, na které jsou naši zákazníci zvyklí, potřebujeme kvalitní pracovníky. Podívejte se na volné pracovní pozice níže a možná právě vy posílíte náš tým.

PROČ PRACOVAT V DREAMLANDU?

  • Stabilní a rozvíjející se společnost.
  • Jsme mladý a dobře sehraný kolektiv.
  • Každý má prostor pro seberealizaci a osobní růst.

VOLNÉ POZICE

Požadujeme

– ukončené středoškolské vzdělání
– komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
– obchodního ducha s ambicí pro firemní úspěch
– angličtina na komunikativní úrovni (středně pokročilá)
– nutná znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
– ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

– zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
– zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu
– fixní pracovní dobu
– možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti
– čtvrtletní odměny ve výši 25% hrubé mzdy
– 13. plat
– nástup možný ihned
– jazykové kurzy s rodilým mluvčím

Náplň práce

– poptávky na české a zahraniční dodavatele
– tvorba cenových nabídek na české a zahraniční zákazníky
– příjem objednávek
– zpracovávání objednávek
– příprava podkladů nutných k expedici zboží
– fakturace
– skladové hospodářství
– aktivní komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky, nutná znalost AJ pro psaní emailů a občasné telefonáty
– řešení reklamací
– správa katalogu položek
– správa eshopu pro klíčové zákazníky
– spolupráce s ostatními kolegy uvnitř firmy

V tomto inzerátu hledáme nové obchodní zástupce do dvou regionů v rámci České republiky

Náplň práce

– vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu

– tvorba cenových nabídek s maximální podporou ze strany firemního technického a backoffice supportu

– péče o stávající zákazníky společně s kolegy z technické podpory

– výsledkem Vaší práce bude uzavřená objednávka se zákazníkem

Požadujeme

– ŘP sk.B

– komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

– samostatnost

– min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou

– znalost práce na PC – MS Office

– výhodou předešlá praxe na obdobné obchodní pozici s technickým produktem

Hlavním úkolem obchodníka je vyhledávání nových příležitostí, zpracování nabídek a objednávek. Po technické stránce je nápomocen zkušený tým našich integrátorů.

Nabízíme

– služební automobil i pro soukromé účely

– mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, home office

– základní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek

– dodatková dovolená, příspěvek na životní pojištění

– produktová školení, školení komunikačních dovedností

Nástup možný ihned

PŘIHLÁSIT SE NA POZICI

PRODEJ PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

OPRAVY A DIAGNOSTIKA AUTOMATIZACE

ODKUP A LIKVIDACE TECHNOLOGIE

PODPORA A ŠKOLENÍ AUTOMATIZACE SIEMENS

Jednoúčelové
stroje

Kolaborativní roboti
UR a MiR