PRODEJ PRŮMYSLOVÉ
AUTOMATIZACE

OPRAVY A DIAGNOSTIKA

ODKUP A LIKVIDACE
TECHNOLOGIE

Jednoúčelové
stroje

Kolaborativní roboti
UR a MiR

PRACUJTE U NÁS

DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru řídicích systémů na bázi PLC. Naši nabídku soustavně rozšiřujeme o nové služby i zastupované značky celosvětového významu.

Abychom mohli poskytovat kvalitní služby, na které jsou naši zákazníci zvyklí, potřebujeme kvalitní pracovníky. Podívejte se na volné pracovní pozice níže a možná právě vy posílíte náš tým.

PROČ PRACOVAT V DREAMLANDU?

  • Stabilní a rozvíjející se společnost.
  • Jsme mladý a dobře sehraný kolektiv.
  • Každý má prostor pro seberealizaci a osobní růst.

VOLNÉ POZICE

Požadujeme

  • Praxe min. dva roky na pozici skladníka výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu
  • 13. plat + čtvrtletní odměny
  • Bonusový systém pro zaměstnance
  • Nástup možný ihned
  • Jednosměnný provoz

Náplň práce

  • Odpovědnost za správné naskladňování a vyskladňování
  • Balení a vybalování zásilek
  • Práce se čtečkou
  • Jednání s přepravci
  • Focení skladových dílů
  • Tvorba databáze skladových dílů
  • Občasné doručování dílů zákazníkům
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Benefity: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, 13. plat

Požadujeme

  • Střední odborné (vyučen) elektro, elektrotechnika nebo praxe v elektroprůmyslu (výhodou)
  • Základní znalost elektrotechnických součástek
  • Zkušenosti s měřícími přístroji – osciloskop aj. (výhodou)
  • Znalost PLC Siemens Simatic (výhodou)
  • Technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Kutil v oboru elektrotechniky (výhodou)

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti, která se zabývá opravami, prodejem, nákupem repasovaných a nových produktů Siemens z oblasti automatizační techniky simatic S5, simatic S7, sinumerik, simodrive, operační panely atd., více na www.dreamland-plc.cz

  • Možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti
  • Školení a vzdělávání

Náplň práce

  • Montáž a demontáž řídících jednotek, pod vedením senior technika
  • Testování PLC systémů v našem opravárenském centru, diagnostika závad
  • Po zaučení možnost práce s mikropájkou, lupou/mikroskopem, osciloskopem a měřícími přístroji

PŘIHLÁSIT SE NA POZICI

PRODEJ PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

OPRAVY A DIAGNOSTIKA AUTOMATIZACE

ODKUP A LIKVIDACE TECHNOLOGIE

stroje

UR a MiR

Close Menu